Z Curver organizacja będzie szybka i prosta

Koszyki, pojemniki czy różnej wielkości opakowania sprawdzą się do organizacji przestrzeni w każdym domu. Trudno wyobrazić sobie kuchnie bez choćby organizera na sztućce. Odpowiednie uporządkowanie naszego najbliższego otoczenia sprawi, że nie stracimy niepotrzebnie czasu na szukanie. Oto kilka rozwiązań organizacyjnych, które ułatwią codzienne czynności.

Produkty marki Curver są jednymi z najlepiej sprzedających się artykułów w ofercie sklepu StukPuk.pl. Obecnie jest dostępnych ponad 600 różnych produktów. Począwszy od pojemników do przechowywania żywności, przez kubki termiczne i termosy do skrzyń narzędziowych i organizerów do szuflad.

Dla fachowców i amatorów

Jedną z kategorii produktów Curver są skrzynki na narzędzia organizery na małe części takie jak śrubki, wkręty czy inne małe elementy. Skrzynki narzędziowe to niezbędny element wyposażenia wnętrz każdego fachowca czy majsterkowicza. Oferowane przez Curver skrzynki są funkcjonalne i praktyczne, a dodatkowe podzielenie na przegródki i półki umożliwiają łatwy dostęp do narzędzi.

Z garażu wchodzimy na korytarz, gdzie również są możliwości do organizacji przestrzeni. W ofercie znalazły się regały z szufladami firmy Curver, które świetnie sprawdzą się jako miejsce dla najpotrzebniejszych drobiazgów. Czapki, szaliki, smycz dla psa czy parasol wreszcie będą mieć swoje miejsce.

Porada eksperta

Łatwiej utrzymasz czystość kosza na śmieci, kiedy na jego dnie położysz ręcznik papierowy – wtedy wchłonie przypadkowe płyny, które się wyleją albo szybciej możesz zgarnąć resztki, które wypadną z worka.


Przyrządy nie tylko dla szefa kuchni

Kuchnia to serce każdego domu. Jednak ta przestrzeń stanowi organizacyjne wyzwanie, ze względu na ilość zarówno produktów spożywczych, jak i sprzętów kuchennych. Na StukPuk.pl znajdziemy produkty, które ułatwią codzienne korzystanie z kuchni. Od opakowań do przechowywania żywności, przez pojemniki na produkty sypkietace suszarki do naczyń, aż po wyciskarki do cytrusów. Gotowanie w tak zorganizowanej i uporządkowanej kuchni, będzie tylko przyjemnością.

Zabierz termos i pudełko ze sobą

Osobną kategorią produktów Curver są pojemniki, kubki termiczne termosy, dzięki którym przygotowane jedzenie w domu możemy zabrać ze sobą do pracy czy do szkoły. W ofercie znajdziemy plastikowe pojemniki w różnych rozmiarach i kolorach, od tych najmniejszych np. na orzechy czy przekąski, po te większe z przegródkami i sztućcami, gdzie spakujemy cały obiad.

Porada eksperta

Aby warzywa w lodówce nie psuły się tak szybko wystarczy, że dno pojemnika wyłożymy papierowymi ręcznikami lub starą gazetą, wtedy wilgoć zostanie wchłonięta przez ręcznik czy gazetę, zamiast osiadać na warzywach. Dzięki temu produkty dłużej zachowują świeżość, a my nie będziemy musieli przejmować się sprzątaniem lodówki.

Warto wspomnieć o dedykowanych pojemnikach na sałatki, które w zestawie zawierają pojemnik na sosczy sztućce. W asortymencie nie zabrakło też okrągłych pojemników, które ułatwią przenoszenie zup czy sosów.

Akcesoria dla zwierząt

Firma Curver nie zapomina też o zwierzętach, na StukPuk.pl są dostępne akcesoria dlanaszych pupili. Ułatwieniem dla właścicieli kotów będzie pojemnik do przechowywania żwirku. W ofercie znajdą się też legowiska różnej wielkości oraz pojemniki na karmę.

 

Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska

Marka Curver podczas doboru surowców czy projektowaniu asortymentu stosuje zasady eko-koncepcji w celu zminimalizowania ich wpływu na środowisko. Produkty wykonane są z plastiku polipropylenowego jako pojedynczego surowca, który upraszcza wszystkie etapy cyklu życia produktu, począwszy od produkcji do recyklingu, eliminując mieszanie z innymi materiałami.

O firmie

Firma Curver zajmuje się produkcją artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Marka powstała w 1949 roku w Holandii, jednak już niecałe 50 lat później została wykupiona przez amerykański koncern Rubbermaid, dzięki temu firma miała szanse wejść na rynek amerykański. Dziś Curver jest jedynym z czołowych sprzedawców pojemników do przechowywania wykonanych z plastiku na świecie. Artykuły marki Curver są produkowane także w Polsce w dwóch zakładach – w Słupsku i w Kwidzynie.

Produkty wspomniane w artykule:

1. CURVER Skrzynka na narzędzia
https://www.stukpuk.pl/curver-skrzynka-na-narzedzia-duza-herobox-193603
2. CURVER Pojemnik na drobiazgi L
https://www.stukpuk.pl/curver-pojemnik-na-drobiazgi-l-154759
3. CURVER Regał z 3 szufladami (brązowy) Style
https://www.stukpuk.pl/curver-regal-z-3-szufladami-brazowy-style-206313
4. CURVER Pojemnik kuchenny 4 l Grand Chef
https://www.stukpuk.pl/curver-pojemnik-kuchenny-4-l-grand-chef-168147
5. CURVER Pojemnik na produkty sypkie 1,6 l Grand Chef
https://www.stukpuk.pl/curver-pojemnik-na-produkty-sypkie-1-6-l-grand-chef-164795
6. CURVER Taca kwadratowa (kremowa) Knit
https://www.stukpuk.pl/curver-taca-kwadratowa-kremowa-knit-234653
7. CURVER Suszarka do naczyń prostokątna (biała) Essentials
https://www.stukpuk.pl/curver-suszarka-do-naczyn-prostokatna-biala-essentials-223899
8. CURVER Wyciskacz do cytrusów (zielony)
https://www.stukpuk.pl/curver-wyciskacz-do-cytrusow-zielony-221929
9. CURVER Kubek podróżny ze stali nierdzewnej 0,36 l living
https://www.stukpuk.pl/curver-kubek-podrozny-ze-stali-nierdzewnej-0-36-l-living-822333
10. CURVER Termos ze stali nierdzewnej 1 l living (srebrny)
https://www.stukpuk.pl/curver-termos-ze-stali-nierdzewnej-1-l-living-srebrny-822334
11. CURVER Zestaw 3 pojemników Smart Fresh (0,2)
https://www.stukpuk.pl/curver-zestaw-3-pojemnikow-smart-fresh-0-2-232595
12. CURVER Pojemnik na lunch (1,2 l) Smart To Go (niebieski)
https://www.stukpuk.pl/curver-pojemnik-na-lunch-1-2-l-smart-to-go-niebieski-232674
13. CURVER Pojemnik na lunch (1,1 l) Smart To Go (fioletowy)
https://www.stukpuk.pl/curver-pojemnik-na-lunch-1-1-l-smart-to-go-fioletowy-232685
14. CURVER Pojemnik na zupę (0,9 l) Smart To Go (niebieski)
https://www.stukpuk.pl/curver-pojemnik-na-zupe-0-9-l-smart-to-go-niebieski-232684
15. CURVER Pojemnik na żwirek 6 kg
https://www.stukpuk.pl/curver-pojemnik-na-zwirek-6-kg-201782
16. CURVER Legowisko dla zwierząt (szaroniebieskie) Knit
https://www.stukpuk.pl/curver-legowisko-dla-zwierzat-szaroniebieskie-knit-229319
17. CURVER Pojemnik na karmę 6kg
https://www.stukpuk.pl/curver-pojemnik-na-karme-6kg-201781

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *