Najlepszy kompaktowy grill gazowy? – tylko od Campingaz

Grillowanie to jeden z ulubionych sposobów spędzania czasu w ogrodzie przez Polaków. Nie ma nic przyjemniejszego niż długie letnie popołudnie przy grillu z przyjaciółmi. Każde grillowanie będzie komfortowe dzięki produktom firmy Campingaz. Gazowe grille tej marki są łatwe w obsłudze, co sprawi, że każde grillowanie będzie jeszcze przyjemniejsze i wygodniejsze.

Co trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze grilla?

Wybór grilla odpowiedniego do naszych umiejętności i potrzeb jest kluczowy, aby późniejsze użytkowanie było wygodne i proste. Przy wyborze powinniśmy pomyśleć jak dużo mamy miejsca do grillowania oraz ile osób będziemy chcieli nim obsłużyć. Dla wszystkich amatorów grillowania nieposiadających dużego ogrodu idealnym wyborem będzie Grill Campingaz Classic L Seria 2.

 

 

Mały grill, duża moc

Grill Classic L Seria 2 to klasyczny grill gazowy w mniejszej i bardziej kompaktowej wersji. Grill wyposażony jest w dwa ruszty i dwa palniki, które wykonane są z tłoczonej stali pokrytej emalią. Dwa ruszty niosą ze sobą szereg zastosowań, dzięki nim możemy jednocześnie sprawnie grillować kilka dań naraz. Palniki mają moc 7,5 kW i ogrzewają ruszt o łącznej powierzchni 2100 cm². Każdy grill od Campingaz jest opalany gazem propanowo-butanowym. Na godzinę grillowania urządzenie zużywa zaledwie 546 g gazu.

Dane techniczne:

Powierzchnia do grillowania: 2100 cm²
Ilość palników: 2
Moc grilla: 7,5 kW
Rodzaj gazu: propan – butan, propan
Zużycie gazu: 546 g/h
Ciśnienie gazu: 37 mbar
Zapalnik: piezoelektroniczny
Palniki: podwójny palnik z aluminiowanej stali
Ruszty: emaliowany podwójny ruszt z tłoczonej stali
Termometr: wbudowany w pokrywę – umożliwia ciągłe kontrolowanie temperatury
Brak zestaw podłączeniowego (do zakupienia osobno)
Wymiary: 127,4 x 54,1 x 108,5 cm
Waga: 31 kg
Gwarancja: 24 miesiące na wszystkie elementy grilla

grill gazowy

Dodatkowa osłona palnika sprawi, że temperatura na powierzchni rusztów będzie rozkładać się równomiernie. Zaletą takiego grilla jest szybkość otrzymania wysokiej temperatury paleniska, co przyspiesza przygotowanie potraw. Co więcej, łatwo możemy kontrolować temperaturę i ją regulować według własnych potrzeb, dzięki termometrowi umieszczonemu w pokrywie.

 

 

Szybkie rozpalanie grilla

Grill rozpalany jest za pomocą zapalarki piezoelektrycznej, takie rozwiązanie jest stosowane w kuchenkach gazowych i zapewnia szybkie i bezproblemowe przygotowanie grilla do pracy. To właśnie łatwość rozpalania paleniska i brak dymu jest główną zaletą grilli gazowych.

Funkcjonalny grill dla każdego

Główną zaletą grilla Campingaz Classic L Seria 2 jest jego rozmiar. Jest to grill idealny dla każdego, kto szuka produktu od renomowanej firmy w przystępnej cenie, ale też nie posiada dużego ogrodu czy garażu. Niewielkie gabaryty znacząco ułatwią jego przechowywanie i przewożenie, a dzięki wyposażeniu w kółka i nóżki, bez problemu możemy swobodnie manewrować grillem po ogrodzie czy tarasie. Mimo niedużych rozmiarów na tym grillu z łatwością przyrządzimy pyszne dania z grilla dla nawet dziesięciu osób.

 

Boczne półki grilla są składne i posiadają haczyki do powieszenia niezbędnych akcesoriów. Od frontu grill posiada panel z półką na przyprawy, co w połączeniu z bocznymi półkami zapewnia dużą wygodę podczas grillowania.

Główne cechy grilla Classic L Seria 2:

– ruszt główny wykonany ze stali z emalią;
– dodatkowy ruszt do grillowania warzyw;
– pokrętła pozwalające na precyzyjną regulację płomienia;
– termometr umożliwiający kontrolę temperatury;
– zamykana pokrywa utrzymująca odpowiednią temperaturę wewnątrz;
– dwie boczne półki ze składaną konstrukcją;
– mała półeczka na przyprawy oraz wieszaki na ściereczki;
– dwa koła dla wygodniejszego przemieszczania grilla;
– piezozapalnik dla szybkiego rozpalania grilla;

Grille Campingaz zostały zaprojektowanie w taki sposób, aby właściciel mógł na podstawie załączonej instrukcji łatwo i szybko go złożyć. Niektóre z załączonych części są już zmontowane w celu szybkiego montażu i zaoszczędzenia czasu klienta.

O firmie

Marka Campingaz powstała we Francji w roku 1949 i od początku istnienia zdobyła uznanie wśród miłośników biwakowania oraz wypoczynku na świeżym powietrzu. Campingaz specjalizuje się w produkcji grillów, kartuszy oraz akcesoriów campingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *