Najlepsza myjka ciśnieniowa do prac domowych – Nilfisk

Myjka ciśnieniowa sprawdzi się dla każdego, kto lubi dbać o porządek nie tylko w domu, ale i w jego otoczeniu. Dobra myjka jest uniwersalna i przyda się przy sprzątaniu podjazdu, tarasu, ale też przy myciu samochodu. Takie myjki ciśnieniowe oferuje marka Nilfisk, a praca z nimi sprawi, że sprzątanie będzie szybsze i bezproblemowe.

Jaką myjkę ciśnieniową wybrać?

Jedną z najbardziej wszechstronnych myjek ciśnieniowych od Nilfisk jest myjka C 125.7-6 PCAD X-TRA 125 bar 1500W, która w zestawie zawiera dwie dysze, dwie szczotki do czyszczenia tarasów i samochodu oraz opryskiwacz do piany. Ten model jest połączeniem najwyższej wydajności wśród kompaktowych myjek wysokociśnieniowych oraz niewygórowanej ceny.

Co można umyć myjką ciśnieniową?

Do myjki Nilfisk C 125.7-6 PCAD X-TRA w zestawie znajdziemy komplet akcesoriów, które będą przydatne przy pracy wokół domu. Pianownica oraz szczotka do mycia samochodu idealnie sprawdzą się przy myciu auta. Szczotka Patio Compact, przeznaczona do wszystkich powierzchni płaskich, takich jak podjazd, taras czy brama garażowa. Dysze Turbo oraz Powerspeed pozwolą dokładnie umyć rower czy zabawki ogrodowe, ale też sprawdzą się przy mniejszych elementach.

Idealna myjka do prac w ogrodzie

Myjka ciśnieniowa Nilfisk C 125.7-6 PCAD X-TRA sprawdzi się idealnie do prac związanych z udrażnianiem rynien i rur, myciem posadzek czy kostki brukowej, a także usuniemy nią uporczywe zabrudzenia. Myjka zapewnia maksymalne ciśnienie wody wynoszące 125 bar, przy zwiększonym przepływie wody. Takie połączenie będzie odpowiednie do czyszczenia średnich i mocno zabrudzonych powierzchni.

myjka

Przydatne cechy myjki

Urządzenie nie waży dużo, a kompaktowa konstrukcja z kółkami i uchwytem sprawi, że przenoszenie myjki z miejsca na miejsce będzie łatwiejsze. Wąż od myjki jest wyposażony w bęben, który ułatwi jego przechowywanie. Dzięki temu myjka wraz z wężem jest łatwa w przechowywaniu, dodatkowo możemy mieć zawsze wszystkie końcówki myjki pod ręką, mocując je na urządzeniu.

mycie dachu myjką

Dla kogo myjka ciśnieniowa?

Myjka wyposażona jest w system automatycznego uruchamiania i zatrzymywania oraz aluminiową pompę o maksymalnym ciśnieniu 125bar. W celu poprawienia wydajności, ten model myjki Nilfisk jest wyposażony w złącze Click&Clean, dzięki któremu szybko i sprawnie możemy podłączyć akcesoria do węża.

Dane techniczne:

Zasilanie: 220-240V
Moc silnika: 1500W
Długość węża: 6m
Ciśnienie pompy: 125bar
Max. przepływ wody: 460l/h
Max. temperatura wlotu: 40°C
Wymiary: 270x300x820mm
Masa: 6,6kg

Akcesoria w zestawie:

– dysza Powerspeed
– dysza Tornado
– pianownica
– szczotka Patio Compact do czyszczenia powierzchni płaskich
– szczotka do mycia samochodu

Model Nilfisk C 125.7-6 PCAD X-TRA jest polecany wszystkim, którzy poszukują ergonomicznej myjki z akcesoriami do podstawowych przydomowych prac.

O firmie

Duńska firma Nilfisk istnieje na rynku od ponad 100 lat i obecnie oferuje szeroki zakres urządzeń czyszczących. Najbardziej Nilfisk jest znany z produkcji urządzeń do czyszczenia podłóg, odkurzaczy i myjek ciśnieniowych. Aktualnie produkty od marki Nilfisk możemy kupić w ponad 40 krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *