Wieszanie bez wiercenia

Zapomnij o dziurach w ścianach, pęknięciach w gipsie lub resztkach kleju na ścianie. Zastąp gwoździe i śrubokręty produktami marki Command™ od 3M. Haki, rzepy i uchwyty na kable bezproblemowo pomogą zorganizować przestrzeń w każdym domu, a dodatkowo nie zniszczą powierzchni.

Co zrobić, żeby kable się nie plątały?

Większość urządzeń elektrycznych takich jak telewizor, konsola do gier czy komputer posiada jeden lub więcej kabli. Aby nie zagubić się w tej plątaninie i nie tracić czasu na ich rozplątywanie, użyj uchwytów do kabli marki Command™. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu zawsze bez problemu znajdziesz właściwą wtyczkę. Uchwyty są wielokrotnego użytku i nie pozostawiają śladu po ich oderwaniu. Dodatkowo występują w dwóch wersjach kolorystycznych- przezroczystej i białej.

Montaż obrazów bez wiercenia

Rzepy do wieszania obrazów Command™ zastępują gwoździe i wkręty. Dzięki nim wieszanie obrazów czy ramek ze zdjęciami, będzie proste i szybkie. Wystarczy przykleić rzep na ścianę i na zawieszany przedmiot i możemy przystąpić do mocowania. Jeden klik i już wiadomo, że rzepy Command™ są poprawnie umocowane na ścianie. Jeżeli chcielibyśmy zmienić położenie obrazu to usunięcie rzepów jest równie proste jak ich aplikacja, a dodatkowo nie zniszczą powierzchni oraz wieszanych przedmiotów. Dzięki temu możemy dowolnie zmieniać i dekorować przestrzeń.

Kapitan Hak

Aby uporządkować i zorganizować przestrzeń marka 3M proponuje użycie różnych modeli haczyków, które sprawdzą się w kuchni czy łazience, jak i w pokoju dziecka. Do wyboru mamy haki plastikowe i metalowe o różnych wielkościach, dzięki którym potrzebne przedmioty będą pod ręką. Haczyki szybko się montuje i dobrze trzymają się różnych powierzchni – boazerii, pomalowanych ścian czy glazury. Usunięcie haczyków jest bezpieczne, ponieważ odklejenie ich nie pozostawi śladów kleju oraz nie zniszczy ściany czy powierzchni.

Porada eksperta

Kiedy warto wiercić? Kiedy trzeba zawiesić coś na tyle ciężkiego, że taśma czy rzep nie zdoła tego utrzymać. Wkręcone w ścianę haki możesz wykorzystywać wielokrotnie – zdejmować coś i zawieszać ponownie lub zastępować innym przedmiotem.

Haczyki wytrzymują obciążenie do 1,3 kilograma. Niektóre z nich są przystosowane do używania na zewnątrz. Należy jednak pamiętać, że nie powinno się ich stosować w temperaturze poniżej 10°C i powyżej 40° C, ponieważ może to zmniejszyć siłę klejenia.

Niewidzialna organizacja

Przezroczyste haczyki Command™ mogą służyć nie tylko do organizacji, ale też sprawdzą się do dekoracji pomieszczeń. Haczyki Command™ nie mają koloru, więc są niemal niewidoczne na powierzchni, dlatego idealnie sprawdzą się do wieszania ozdób. Do montażu haczyków nie potrzebujemy gwoździ czy wiertarki, wystarczy odkleić warstwę zabezpieczająca klej i zamontować na ścianie czy szafce. Usunięcie haczyków jest bezpieczne i łatwe bez konieczności niszczenia powierzchni.

O firmie

3M to amerykański koncern zajmujący się produkcją i sprzedażą różnorodnych wyrobów z tworzyw sztucznych, materiałów ściernych, elektronicznych i farmaceutycznych. Szacuje się, że codziennie ponad 60 tysięcy produktów marki 3M jest używane w szpitalach, szkołach czy biurach. Astronauta Neil Armstrong podczas lądowania na Księżycu w roku 1969 miał na nogach buty, których podeszwa była wykonana z materiału wyprodukowanego przez 3M. Firma 3M jest obecna na polskim rynku od 1991 roku.

Produkty wymienione w artykule:

1. Zestaw 4 małe uchwyty do kabli + 5 małych pasków 
https://www.stukpuk.pl/zestaw-4-male-uchwyty-do-kabli-5-malych-paskow-3m-command-17017-clr
2. Zestaw 4 średnie uchwyty do kabli + 5 małych pasków 
https://www.stukpuk.pl/zestaw-4-srednie-uchwyty-do-kabli-5-malych-paskow-3m-command-17301-clr
3. Rzepy do wieszania obrazów 3M Command 4 szt. małe, białe
https://www.stukpuk.pl/rzepy-do-wieszania-obrazow-3m-command-17202-pl-4-szt-male-biale-7100100462
4. Zestaw haczyk do ramek z linką + 2 duże paski 
https://www.stukpuk.pl/zestaw-haczyk-do-ramek-z-linka-2-duze-paski-3m-command-17041-pl
5. Zestaw 2 haki wielokrotnego użytku + 4 średnie paski 
https://www.stukpuk.pl/zestaw-2-haki-wielokrotnego-uzytku-4-srednie-paski-3m-command-w17081-pl
6. Zestaw hak + pasek duży 
https://www.stukpuk.pl/zestaw-hak-pasek-3m-command-duzy-bath-17
7. Hak metalowy średni
https://www.stukpuk.pl/hak-metalowy-3m-command-sredni-1-szt-17061bn
8. Zestaw 3 haczyki z metalowym uchwytem + 4 małe paski
https://www.stukpuk.pl/zestaw-3-haczyki-z-metalowym-uchwytem-4-male-paski-3m-command-17067
9. Zestaw do wieszania lampek 8 klipsów + 10 pasków 
https://www.stukpuk.pl/zestaw-do-wieszania-lampek-8-klipsow-10-paskow-3m-command-outdoor-17017clr-awcee
10. Haki wielokrotnego użytku przezroczyste średnie 
https://www.stukpuk.pl/haki-wielokrotnego-uzytku-3m-command-przezroczyste-srednie-2-szt-17091clr-pl
11. Haki wielokrotnego użytku przezroczyste małe 2 szt.
https://www.stukpuk.pl/haki-wielokrotnego-uzytku-3m-command-przezroczyste-male-2-szt-17092clr-pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *