Jaką myjkę ciśnieniową wybrać?

Czysty podjazd czy meble ogrodowe to wizytówka każdego gospodarza. Zapomnij o szorowaniu czy długim myciu, bo sprzątanie z myjką ciśnieniową od Nilfisk jest szybkie i proste. Myjki ciśnieniowe są poręczne i wszechstronne, dzięki czemu idealnie sprawdzi się przy myciu samochodu, czy czyszczenia tarasu.

Myjka ciśnieniowa którą wybrać?

Myjki wysokociśnieniowe to wygodne urządzenia używane do czyszczenia różnych powierzchni przy zastosowaniu wody pod ciśnieniem. Największą zaletą korzystania z myjek ciśnieniowych jest to, że ich użycie nie wymaga takiego wysiłku fizycznego, jak tradycyjne szorowanie. Wraz z odpowiednimi akcesoriami zapewniają wszechstronność w zakresie prac domowych i ogrodowych. System automatycznego startu i stopu pompy, po każdorazowym naciśnięciu przycisku na rękojeści oraz niezawodna, aluminiowa pompa gwarantują wieloletnią, bezproblemową pracę.

Jaka myjka ciśnieniowa do 1000 zł?

Dzięki myjce ciśnieniowej od Nilfisk dobrze wyczyścimy wszystkie nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie z kurzu, brudu czy nawet błota. Myjka przyda się też do regularnego czyszczenia balkonów, płotów czy tarasów, dodatkowo możemy z niej skorzystać przy myciu auta czy rowerów. Woda pod ciśnieniem skutecznie usunie piasek, błoto, a nawet mech rosnący między kostkami chodnika czy podjazdu, ale też bez problemu umyjemy nią inne przedmioty czy narzędzia. Dodatkowo ten model myjki został wyposażony w wąż do czyszczenia rynien i rur.

Dane techniczne:

 • Zasilanie: 230-240V
 • Moc: 2100W
 • Max. ciśnienie: 145bar
 • Przepływ wody: 420l/h
 • Długość węża: 9m
 • Max. temperatura wlotu: 40°C
 • Wymiary: 395 x 345 x 900mm
 • Masa: 18,6kg

Wyposażenie podstawowe:

 • Wąż miękki 9m
 • Dysza Tornado bez regulacji
 • Szczotka rotacyjna
 • Szczotka do mycia tarasów
 • Opryskiwacz do piany z butlą
 • Wąż do udrażniania rur
 • Lanca G4
 • Pistolet G4

Jaką myjkę ciśnieniową wybrać?

Myjka jest kompaktowa, co ułatwi jej przechowywanie nawet na małych powierzchniach. Schowki na akcesoria, bęben na wąż, aby go łatwiej zwijać czy teleskopowa rączka, to wszystko sprawia, że ten model jest wygodny w transporcie i przechowywaniu. W zestawie znajdziemy dodatkowe akcesoria, które są montowane w systemie Click&Clean, który pozwala na szybką zmianę używanego osprzętu i rozbudować urządzenie o nowe dodatki. Będzie to idealny wybór dla osób, które poszukują praktycznego urządzenia łączącego wysoką wydajność z ergonomicznym wyglądem.

Myjka ciśnieniowa do domu i garażu

Myjka wyposażona jest w system automatycznego uruchamiania i zatrzymywania oraz aluminiową pompę o maksymalnym ciśnieniu 145bar. Takie ciśnienie jest odpowiednie do prac czyszczących o średnim natężeniu. Szczotki Patio Plus dołączonej w zestawie, można używać do mycia wszystkich powierzchni płaskich, takich jak taras, brama garażowa czy podjazd. Szczotka została wyposażona w regulację mocy oraz wymienne końcówki dysz. Po zawieszeniu na ścianie urządzenie może być także używane jako myjka stacjonarna, w czym pomoże długi, 9-metrowy wąż ciśnieniowy.

Myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody

Do myjki Nilfisk E 145.4-9 Power X-TRA w zestawie znajdziemy komplet akcesoriów, które będą przydatne przy pracy wokół domu. Pianownica oraz rotacyjna szczotka do mycia samochodu idealnie sprawdzą się przy myciu auta. Dysza Tornado PR zapewnia podwyższony komfort użytkowania, ze względu na możliwość regulowania ciśnienia. Urządzenie nie waży dużo, a kompaktowa konstrukcja z kółkami i uchwytem sprawi, że przenoszenie myjki z miejsca na miejsce będzie łatwiejsze. Ten model jest połączeniem najwyższej wydajności wśród kompaktowych myjek wysokociśnieniowych oraz niewygórowanej ceny.

myjka wysokocisnieniowa

O firmie

Duńska firma Nilfisk istnieje na rynku od ponad 100 lat i obecnie oferuje szeroki zakres urządzeń czyszczących. Najbardziej Nilfisk jest znany z produkcji urządzeń do czyszczenia podłóg, odkurzaczy i myjek ciśnieniowych. Aktualnie produkty od marki Nilfisk możemy kupić w ponad 40 krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *