30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zapytaj:
kontakt@stukpuk.pl lub chat poniżej

Gniazda do przedłużaczy

Gniazda do przedłużaczy ELEKTROPLAST, EMOS oraz Hager to listwy posiadające od dwóch do nawet pięciu gniazd w zależności od modelu z uziemieniem lub bez uziemienia, albo także w opcji mieszanej. Gniazda KONTAKT-SIMON, LEGRAND, PCE czy SCHNEIDER nie posiadają kabli tak więc trzeba je traktować tylko jako jeden z komponentów, a nie gotowy do użycia przedłużacz.

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

 1. 11199
  Dostępne
  Dużo i
  8,06 zł
 2. 11200
  Dostępne
  Dużo i
  9,51 zł
 3. 11201
  Dostępne
  Dużo i
  11,40 zł
 4. 11203
  Brak i
  21,90 zł
 5. 11209
  Dostępne
  Dużo i
  43,16 zł
 6. 11210
  Dostępne
  Dużo i
  8,80 zł
 7. 11211
  Dostępne
  Dużo i
  13,95 zł
 8. 11212
  Dostępne
  Średnio i
  8,78 zł
 9. 11213
  Dostępne
  Średnio i
  8,78 zł
 10. 11214
  Dostępne
  Dużo i
  6,44 zł
 11. 11215
  Dostępne
  Dużo i
  49,72 zł
 12. 11216
  Brak i
  15,42 zł

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Niezależnie czy jesteś zawodowym elektrykiem, czy też tylko hobbystą, bez problemu poradzisz sobie ze zrobieniem własnego przedłużacza czy zainstalowaniem gniazda. Nie jest to bardzo skomplikowane zadanie. Potrzebujesz jednak odpowiednich do tego celu elementów, np. gniazd do przedłużaczy, które znajdziesz w ofercie marketu budowlanego StukPuk.pl

Wybór gniazdka elektrycznego do mieszkania

Zależnie od sposobu montażu wyróżniamy gniazda nad- i podtynkowe. Te drugie stają się standardem w nowym budownictwie. Mogą być pojedyncze, czyli tylko na jedną wtyczkę bądź łączone – podwójne, a nawet potrójne. Różnią się również materiałem z jakiego zostały wyprodukowane. Do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności będą się nadawać gniazda z klapką w szczelnej obudowie. By podłączyć wrażliwy sprzęt elektryczny, najlepsze będą gniazda z ograniczeniem przepięć klasy D. Jeśli zaś szukasz gniazdek, które są bezpieczne dla dzieci, wybierz te z klapką lub osłoną na otwory. Są również takie, które posiadają dodatkowo wejście USB

Gniazda do przedłużaczy – jaki wybrać

Przedłużacz to proste i niezwykle praktyczne urządzenie potrzebne w każdym domu, warsztacie, czy nawet budowie. Jeśli więc planujesz samemu coś takiego przygotować, warto zastanowić się, jaki rodzaj gniazda do przedłużacza będziesz chciał zastosować. W dużej mierze właśnie od tego zależy jego funkcjonalność. W ofercie sklepu StukPuk.pl znajdziesz między innymi listwy do przedłużacza z różną ilością gniazd, posiadające uziemienie. Są również specjalne gniazda do przedłużacza bębnowego, który świetnie się nadaje do prac w ogrodzie, na budowie lub warsztacie. Dodatkową ich zaletą jest zainstalowany termik, czyli specjalny bezpiecznik, który rozłącza obwód pod wpływem wzrostu temperatury. Dzięki temu urządzenia podłączone do takiego przedłużacza są zabezpieczone przed spaleniem w wyniku zwarcia. 

Gniazda tablicowe do zadań specjalnych

Gniazda tablicowe są to produkty, o szerokim  zastosowaniu. Jeśli zainstalujesz je w warsztacie będziesz mógł podłączyć do nich spawarkę, piłę lub wiertarkę. Przy pracach remontowo-budowlanych podepniesz do nich betoniarkę lub inny sprzęt mechaniczny. W gospodarstwie domowym zaś dzięki nim doprowadzisz prąd do pieca elektrycznego. W asortymencie marketu internetowego StukPuk.pl znajdziesz szeroki wybór gniazd tablicowych przeznaczonych do montażu elektrycznego za pomocą zacisku śrubowego. By zwiększyć bezpieczeństwo ich użytkowania, mogą posiadać bolec do uziemienia oraz klapki zabezpieczające.

Zapoznaj się z ofertą sklepu StukPuk.pl i wybierz osprzęt elektryczny, który będzie najlepszy do Twoich zadań.