Przewody przyłączeniowe

Przewody przyłączeniowe EMOS składają się z kabla jednożyłowego, dwużyłowego lub trójżyłowego, który na jednym z końców ma wtyczkę z uziemieniem lub bez uziemienia, a na drugim końcu posiada wolne kable do podłączenia dowolnego sprzętu. Przewody tego typu na ogół nie przekraczają długości 2 metrów.

Brak produktów spełniających kryteria.

Przewody przyłączeniowe w ofercie artykułów elektrycznych

Przewody, choć niewidoczne, stanowią kluczową część każdej instalacji elektrycznej. W kategorii elektryka, zgromadziliśmy szereg produktów takich jak gniazdka elektryczne, oświetlenie, dzwonki, baterie, akumulatory i przewody, w tym przewody zasilające oraz przewody przyłączeniowe dostępne poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów prezentowanych w sklepie budowlanym online.

Podział przewodów przyłączeniowych

Przewody przyłączeniowe składają się z kabla jednożyłowego, dwużyłowego bądź trójżyłowego. W zależności od rodzaju, na jednym z ich końców znajduje się wtyczka do gniazdek z uziemieniem bądź bez uziemienia, a na drugim wolne kable do podłączenia urządzeń. W związku z tym przewody przyłączeniowe dzielą się oficjalnie na przewody jednostronne, tak zwane PPJ bądź przewody dwustronne, czyli PPD.

Wykorzystanie przewodów przyłączeniowych

Przewody przyłączeniowe są powszechnie wykorzystywane do podłączenia odbiorników energii elektrycznej do sieci zasilającej. Mogą też stanowić połączenie pomiędzy odbiornikami. Najczęściej z ich pomocą podłączane są stosowane powszechnie elektronarzędzia, takie jak szlifierki, wkrętarki, pilarki, mieszarki czy wyrzynarki oraz odbiorniki klasy I i II, w tym pralki, lodówki, kuchenki, zmywarki, silniki, miksery, suszarki, oświetlenie, golarki i tym podobne urządzenia. Przewody przyłączeniowe mogą być używane zarówno wewnątrz – w domach, mieszkaniach, biurach i profesjonalnych warsztatach, jak i na zewnątrz budynków – na przykład w ogrodach, bez specjalnej ochrony przed czynnikami atmosferycznymi.

Przewody przyłączeniowe w naszej ofercie

Szukasz przewodu przyłączeniowego do elektronarzędzi bądź odbiorników klasy I i II? Koniecznie zapoznaj się zatem z atrakcyjną ofertą przedstawioną poniżej. W naszym markecie internetowym możesz liczyć na konkurencyjne ceny oraz krótki czas realizacji zamówienia. W tej kategorii produktowej możemy zaproponować Ci wysokiej jakości przewody przyłączeniowe marki EMOS z wtyczką oraz bez o zróżnicowanej długości od 2 do 5 metrów oraz w kolorach białym i czarnym. Proponowane przez nas przewody przyłączeniowe z powłoką PVC, gumową lub oplotem spełniają wszelkie normy związane z bezpieczeństwem użytkowania. Jakość zastosowanej izolacji przewodu przyłączeniowego gwarantuje długą i bezproblemową pracę zasilanego elektronarzędzia bądź urządzenia domowego. Ich parametry z pewnością sprostają potrzebom i oczekiwaniom użytkowników domowych i doświadczonych specjalistów-elektryków. .

Zróżnicowanie asortymentu pod względem wielu parametrów to najlepsza gwarancja, że znajdziesz u nas przewód przyłączeniowy idealnie dopasowany do własnych oczekiwań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, z uwzględnieniem pozostałych kategorii produktowych.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości