Przedłużacze ogrodowe

Przedłużacze ogrodowe EMOS oraz LENA LIGHTING to przewody z uziemieniem lub bez uziemienia z bardzo odporną izolacją i oplotem stalowym zabezpieczającym przed uszkodzeniami. Przedłużacze te są szczególnie odporne na warunki atmosferyczne i wilgoć. Są dłuższe niż przedłużacze domowe i najczęściej występują w długościach od 10 do 50 metrów.

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

 1. 11156
  Brak i
  72,03 zł
 2. 11157
  Dostępne
  Średnio i
  31,59 zł
 3. -6% Przedłużacz ogrodowy bez uziemienia 20m, PVC 2x1 marki EMOS.
  11158
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 31,34 zł

  Special Price 29,49 zł

 4. 11159
  Brak i
  56,93 zł
 5. 11160
  Dostępne
  Średnio i
  72,32 zł
 6. 11161
  Dostępne
  Mało i
  85,08 zł
 7. 11162
  Dostępne
  Mało i
  103,17 zł
 8. 11163
  Brak i
  130,33 zł
 9. -29% Przedłużacz ogrodowy z uziemieniem 40m, PVC 3x1,5 marki EMOS.
  11164
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 157,16 zł

  Special Price 112,67 zł

 10. 11165
  Brak i
  22,55 zł

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Przedłużacze ogrodowe – większa funkcjonalność strefy wypoczynkowej

Jeśli podczas odpoczynku lub pracy w przydomowym ogrodzie, przydałby Ci się dostęp do prądu, trafiłeś w dobre miejsce. W tym dziale internetowego sklepu budowlanego StukPuk.pl zgromadziliśmy szeroki wybór przedłużaczy ogrodowych, abyś mógł zaopatrzyć się w model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania. Sprawdź naszą ofertę!

Kiedy w ogrodzie potrzebny jest przedłużacz?

Przedłużacz to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia ogrodu. Przydaje się podczas porządkowania przestrzeni i pielęgnowania roślin, ale również zwiększa funkcjonalność strefy wypoczynkowej. Posiadanie dostępu do energii elektrycznej na świeżym powietrzu sprawia, że nie musisz inwestować w urządzenia spalinowe – możesz zaopatrzyć się w tańsze modele elektryczne kosiarek czy dmuchaw do liści i dzięki przedłużaczowi ogrodowemu korzystać z nich na sporej przestrzeni. Przyłącza elektryczne pozwolą Ci się też lepiej zrelaksować w ogrodzie – zyskasz możliwość podłączenia odtwarzacza muzyki czy też lampki, aby zyskać warunki do wypoczynku po zmroku. Przedłużacze ogrodowe z pewnością znajdą zastosowanie na każdym przydomowym podwórku.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze przedłużacza ogrodowego

Istotną cechą przedłużaczy ogrodowych jest z pewnością ich długość – to od niej zależy, na jaki zasięg będziesz w stanie doprowadzić energię elektryczną. Ma to szczególne znaczenie w przypadku obsługiwania kosiarki czy podłączania źródła światła znajdującego się na obrzeżach ogrodu. Podczas wyboru zastanów się również, czy będzie Ci potrzebny przedłużacz z uziemieniem czy bez? Uziemienie powinno znajdować się w gniazdkach, do których będą podłączane urządzenia o dużej mocy. Pamiętaj również, że przedłużacz ogrodowy musi posiadać odpowiedni poziom szczelności przed wilgocią i pyłem – upewnij się, że jest on odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych i można go bezpiecznie używać na świeżym powietrzu.

Wybór przedłużaczy ogrodowych na StukPuk.pl

W asortymencie sklepu StukPuk znajdziesz przedłużacze ogrodowe takich marek, jak EMOS oraz Lena Lightning. Spośród nich wybierzesz przewód zakończony gniazdkiem z uziemieniem bądź bez, w zależności od Twoich potrzeb. Przedłużacze ogrodowe dostępne są w rozmiarach od 10 m aż do 40 m długości. Wszystkie dostępne w tym dziale modele są przystosowane do użytku zewnętrznego – wybierz przedłużacz najlepiej spełniający Twoje wymagania i zamów go przez Internet! Dostarczymy go na adres wskazany w formularzu.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości