Przedłużacze, rozgałęźniki, listwy i inne artykuły elektryczne

Przedłużacze, rozgałęźniki czy listwy przeciwprzepięciowe to jedynie niewielka część spośród wielu praktycznych artykułów elektrycznych dostępnych w naszym sklepie. Umożliwią Ci one bezpieczne i funkcjonalne wykończenie instalacji elektrycznej, komfortowe korzystanie z elektronarzędzi, a także proste używanie urządzeń elektrycznych w podróży lub podczas jazdy samochodem. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Przewody przyłączeniowe i przedłużacze

Przewody przyłączeniowe pozwolą Ci na podłączenie do prądu dowolnego sprzętu. Kabel z jednej strony posiada wtyczkę z uziemieniem lub bez, a z drugiej — wolne kable. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości przewody przyłączeniowe marki EMOS o długości od 2 do 5 metrów, o różnych przekrojach i rodzajach powłok. Mamy też dla Ciebie przewody zasilające zakończone wtyczką przyłączeniową, która pasuje do sprzętu elektronicznego oraz zasilaczy.

Z kolei praktyczne przedłużacze ogrodowe czy domowe pozwolą na wygodne korzystanie z urządzeń elektrycznych w każdych warunkach. Wśród przedłużaczy mieszkaniowych z uziemieniem marek EMOS i Schneider znajdziesz przewody zakończone jednym lub kilkoma gniazdami, z bezpieczną izolacją z gumy oraz PCV. Przedłużacze ogrodowe wyróżniają się bardzo mocną izolacją oraz oplotem stalowym, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na wilgoć oraz uszkodzenia. Dostępne są w długościach od 10 aż do 40 metrów.  Szczególną wygodę podczas pracy na większej przestrzeni zapewnią Ci przedłużacze bębnowe ze zwijanym przewodem z uziemieniem oraz lekkim aluminiowym statywem.

Gniazda do przedłużaczy i wtyczki ochronne

W naszym sklepie znajdziesz gniazda do przedłużaczy marek Elektroplast, EMOS, Hager, PCE, Schneider czy Legrand. Dostępne są modele z różną liczbą gniazd, z pokrywą lub bez. Pamiętaj, że gniazda nie posiadają kabli, są więc tylko jednym z komponentów przedłużacza. Mamy dla Ciebie także szeroki wybór wtyczek ochronnych z tworzywa termoplastycznego lub gumy, o różnym stopniu ochrony.

Rozgałęźniki oraz adaptery podróżne

Nasze praktyczne rozgałęźniki mają od dwóch do czterech gniazd. Mogą posiadać uziemienie lub nie. Znajdziesz u nas również funkcjonalne modele z gniazdami USB, które umożliwią Ci sprawne ładowanie sprzętu przenośnego.

Jeśli cenisz sobie mobilność, z pewnością zainteresują Cię adaptery podróżne i samochodowe. Dostępny w naszej ofercie podróżny adapter sieciowy marki SKROSS zapewni Ci wygodne korzystanie z urządzeń sieciowych w ponad 150 krajach świata, a uniwersalny uchwyt samochodowy do telefonu od Goobay zagwarantuje wygodne i bezpieczne używanie elektroniki podczas prowadzenia auta.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości