Żarówki świecowe

Żarówki świecowe LS-LINE oraz OSRAM to źródła światła w łezkowatym kształcie posiadające najczęściej gwint E14 lub E27. Żarówki te często mają także kształty przypominające płomień świecy. Stosowane są wszędzie tam, gdzie konieczny jest elegancki wygląd żarówki mający bezpośredni wpływ na wystrój oraz aranżację wnętrza. Oprócz wersji przezroczystej występują także w kolorach srebrnym i złotym.

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. -35% Żarówka świecowa E14 230V 25W b35, marki LS-LINE WOJ+12947
  15989
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 1,40 zł

  Special Price 0,92 zł

 2. -35% Żarówka świecowa wstrząsoodporna E14 230V 40W b35, marki LS-LINE WOJ+12948
  15990
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 1,40 zł

  Special Price 0,92 zł

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Dekoracyjne żarówki świecowe

Żarówki świecowe wyróżniają się swoim charakterystycznym kształtem. To właśnie on sprawia, że sprawdzą się doskonale w eleganckich żyrandolach czy subtelnych kinkietach, pełniąc nie tylko praktyczną, lecz także dekoracyjną rolę. Mamy dla Ciebie piękne oraz wytrzymałe żarówki świecowe w różnych barwach i rozmiarach — sprawdź naszą ofertę!

Żarówki świecowe — funkcjonalne i estetyczne

Żarówki świecowe to ozdobne akcesoria oświetleniowe, które znajdą swoje zastosowanie w domach prywatnych, ale także na wystawach sklepowych, w różnych instytucjach oraz przestrzeniach biurowych.

Żarówka świecowa wyróżnia się na tle pozostałych żarówek przede wszystkim swoim specyficznym kształtem. Jak sama nazwa wskazuje, przypomina ona płomień świecy. Popularne są też żarówki dekoracyjne w formie łezki.

W naszym sklepie StukPuk znajdziesz żarówki świeczkowe w kilku barwach i różnych rozmiarach. Za ich pomocą stworzysz w swoim mieszkaniu wyjątkowy nastrój i skutecznie podkreślisz urodę żyrandola czy stylowego kinkietu.

Żarówka świecowa dopasowana do potrzeb

Wybierając żarówkę płomyk, zwróć uwagę na kilka parametrów — podobnie jak w przypadku zakupu zwykłej żarówki.

Jednym z kluczowych parametrów jest moc, która decyduje o efektywności świetlnej żarówki. Przyjmuje się, że do oświetlenia dużych pomieszczeń odpowiednia jest żarówka o mocy w zakresie 60-100 W. Natomiast do stworzenia nastroju w niewielkim pokoju wypoczynkowym czy w przypadku kinkietu możesz sięgnąć po produkt o mniejszej mocy.

Większość żarówek ozdobnych przystosowana jest do sieci o napięciu 230 V, które jest standardowe w polskich domach. Warto jednak zawsze sprawdzić ten parametr. Upewnij się też, że kupujesz żarówkę z gwintem dopasowanym do konkretnej oprawy oświetleniowej. Żarówki świecowe najczęściej mają gwint E14, dedykowany żarówkom małogabarytowym. Występują też w wersji bardziej uniwersalnej, z gwintem E27. Kolejne parametry, na które warto zwrócić uwagę, to temperatura barwowa (im wyższa, tym bielsze światło) czy kolor.

Wybierz idealną żarówkę świecową

Mamy dla Ciebie żarówki świecowe marek Osram oraz LS-LINE o mocy 25, 40 i 60 W. Możesz wybrać modele z gwintem E14 lub E27.

W ofercie znajdziesz również żarówki świecowe wstrząsoodporne, wyróżniające się wzmocnioną konstrukcją układu świetlnego. Uwaga — te modele żarówek nie nadają się do użytku domowego. Sprawdzą się za to doskonale w trudnych warunkach np. w garażach, warsztatach bądź sygnalizatorach świetlnych.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości