Żarówki rurkowe

Żarówki rurkowe GE Lighting i OSRAM podobnie jak kulkowe dzięki swoim niewielkim rozmiarom i odporności na niski, czy wysokie temperatury oraz na wstrząsy stosowane są bardzo często do oświetlania lodówek, piekarników, a także wszelkich elementów konstrukcyjnych i maszyn. Żarówki rurkowe PHILIPS LIGHTING oraz SCHNEIDER ELECTRIC posiadają trzonki: BA15d, E14, S14s dzięki czemu mogą być montowane w większości klasycznych opraw.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. -43% Żarówka rurkowa E14 7W 230V przezroczysta Deco, marki PHILIPS LIGHTING 8711500250087
  15830
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 6,53 zł

  Special Price 3,75 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Żarówki rurkowe do maszyn i urządzeń AGD

Niewielkich rozmiarów żarówki rurkowe znajdziesz w wielu urządzeniach ułatwiających codzienne czynności. Montuje się je w lodówkach, piekarnikach, mikrofalówkach czy okapach kuchennych, gdzie zapewniają stabilne źródło światła odporne na niską i wysoką temperaturę. W sklepie StukPuk znajdziesz wiele rodzajów żarówek rurkowych, które z łatwością wykorzystasz do drobnych domowych napraw.

Żarówki rurkowe do lodówek

Lodówka należy do urządzeń kuchennych, z których domownicy korzystają najczęściej. Z tego powodu każda awaria oświetlenia będzie znacznie ograniczała komfort codziennych czynności, utrudniając dostęp do ulubionych napojów, sosów, dań czy produktów. Żarówki rurkowe do lodówek to elementy wymienne, przez co każdy samodzielnie i bez dodatkowych narzędzi może przystąpić do czynności naprawczych. Wystarczy że zaopatrzysz się w zapasową żarówkę z pasującym trzonkiem.

Żarówki rurkowe do piekarników

Nowe modele piekarników kuchennych korzystają z wymiennych żarówek rurkowych E14. Są to żarówki odporne na wysoką temperaturę, które zapalają się w momencie uruchomienia urządzenia. Ich zadaniem jest również sygnalizowanie, że komora piekarnika jest nagrzana oraz zapewnienie dobrej widoczności powstających wypieków i potraw. Uszkodzenie oświetlenia piekarnika utrudnia lub całkowicie uniemożliwia zrealizowanie wielu dań oraz może skutkować przypadkowymi oparzeniami. Wymiana żarówki rurkowej jest na szczęście szybka, a cena pasujących urządzeń to zaledwie kilka lub kilkanaście złotych.

Żarówki rurkowe w maszynach do szycia

Żarówki rurkowe z uwagi na ich niewielkie rozmiary oraz podłużny kształt wykorzystywane są do produkcji wielu urządzeń, w tym m.in. maszyn do szycia. Często są to żarówki przeznaczone do pracy w sieci o napięciu 12 V, dlatego posiadają specjalny rodzaj trzonka (BA15d), uniemożliwiający ich błędną instalację. Żarówki tego rodzaju znajdują się najczęściej blisko miejsca pracy, dlatego ich moc wynosi zaledwie kilka watów. Mimo to dają jasne światło, które pozwala na wygodne i precyzyjne wykonywanie nawet bardziej wymagających czynności.

Wytrzymałe żarówki rurkowe do wielu zastosowań

W sklepie internetowym StukPuk przygotowaliśmy wybór łatwych w instalacji żarówek rurkowych 230V i 12V, które wykorzystasz do serwisu urządzeń. Znajdziesz tu trwałe rozwiązania uznanych marek, w tym żarówki rurkowe Osram, Philips, GE Lighting oraz Schneider Electric z trzonkami BA15d lub E14. Dzięki temu z łatwością znajdziesz żarówkę pasującą do Twojej oprawy oświetleniowej.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości