Żarówki kulkowe

Żarówki kulkowe LEGRAND i LS-LINE to niewielkie źródła światła przeznaczone do montowania w latarkach, oprawach przenośnych i wszędzie tam, gdzie konieczna jest miniaturyzacja. Najczęstszym zastosowaniem tego typu żarówek jest oświetlanie wnętrz lodówek oraz piekarników. Żarówki kulkowe OSRAM oraz PHILIPS LIGHTING są wstrząsoodporne i wytrzymują także wysokie lub niskie temperatury w zależności od typu i miejsca przeznaczenia.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. -35% Żarówka GE Lighting 40W e27
  26660
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 1,13 zł

  Special Price 0,74 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Żarówki kulkowe – nie tylko do piekarników, lodówek i okapów

Wygodne korzystanie z wielu sprzętów nie byłoby możliwe bez ich oświetlenia, szczególnie gdy musisz zajrzeć do ich środka. W przypadku piekarników i lodówek ich źródłem światła są niewielkie żarówki kulkowe. W tej kategorii znajdziesz duży wybór tych elementów, dzięki czemu będziesz mógł wymienić je w swoich urządzeniach. Gdzie jeszcze sprawdzą się żarówki kulkowe?

Kiedy oświetlenie piekarnika nie działa

Jeśli w Twoim piekarniku nie działa światło, przede wszystkim wymień żarówkę. To najczęstszy powód tego typu problemu, który wielu ludzi traktuje od razu, jak awarię urządzenia. Odpowiednią żarówkę kulkową pasującą do Twojego modelu piekarnika wybierzesz właśnie tutaj – w tym dziale sklepu internetowego StukPuk. Zazwyczaj tego typu źródła światła mają trzonki w rozmiarze E14. Co najważniejsze – żarówka kulkowa do piekarnika musi być odporna na wysoką temperaturę. Sprawdzi się tu choćby propozycja marki Osram, która wytrzyma nawet 300°C. Również w lodówce potrzebne jest oświetlenie, dzięki któremu zobaczysz to, co się w niej znajduje, nawet na samym końcu półek. Wybierz tu pasującą żarówkę kulkową.

Gdzie stosuje się żarówki kulkowe

Tego rodzaju źródła światła charakteryzują się małym gwintem E14 oraz budową, jak sama nazwa wskazuje, kulkową. Żarówki pasują do rozmaitych opraw oświetleniowych – niewielkich lampek i kinkietów. Nie oznacza to jednak, że moc ich świecenia musi być niska. Wśród żarówek kulkowych znajdziesz zarówno takie, które będą emitować delikatne, ciepłe światło, jak i modele o bardziej standardowej sile świecenia. Zakres ich mocy oscyluje między 15 a 60 W. Żarówka kulkowa, oprócz zastosowań specjalnych, może być wykorzystana także jako źródło światła w zwykłych oprawach – np. lampce nocnej czy biurkowej. W ofercie sklepu internetowego StukPuk znajdziesz również kolorowe żarówki kulkowe Philips, idealne do stworzenia imprezowej atmosfery.

Specjalne źródła światła

Zebrane w tym dziale oświetleniowym żarówki stanowią źródła światła o specjalnych właściwościach. Możesz zaopatrzyć się nie tylko w takie, które wytrzymają nawet bardzo wysokie czy niskie temperatury, ale również modele o szczególnej odporności na wstrząsy. Żarówki kulkowe mogą być też lepiej zabezpieczone przed uszkodzeniami i warunkami fizycznymi niż inne rodzaje źródeł światła. Wśród propozycji marki S-Line znajdziesz kilka opcji – modele różnią się choćby mocą i wykończeniem szkła. Wybierz żarówkę kulkową dopasowaną do swoich potrzeb.

 

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random