30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zapytaj:
kontakt@stukpuk.pl lub chat poniżej

Oprawy żarówek

Oprawy żarówek HBF i KANLUX składają się z ceramicznego lub wykonanego z metalu gwintu oraz kołnierza ochronnego i kabla, który najczęściej nie jest zakończony żadną wtyczką. Oprawy takie używa się do tymczasowego mocowania źródła światła bezpośrednio do kostki przyłączeniowej. Oprawy KONTAKT-SIMON wykorzystuje się podczas remontów oraz wszędzie tam, gdzie światło potrzebne jest tylko tymczasowo. Dla bezpieczeństwa oprawy tego typu często powlekane są warstwą tworzywa sztucznego.

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

 1. 11034
  Dostępne
  Średnio i
  5,66 zł
 2. 11035
  Dostępne
  Dużo i
  2,50 zł
 3. 11036
  Dostępne
  Dużo i
  4,16 zł
 4. 11038
  Brak i
  3,31 zł
 5. 11040
  Dostępne
  Dużo i
  0,95 zł
 6. 11042
  Dostępne
  Dużo i
  1,08 zł
 7. 11044
  Dostępne
  Dużo i
  6,16 zł
 8. 11045
  Dostępne
  Dużo i
  3,31 zł
 9. 11046
  Dostępne
  Dużo i
  0,79 zł
 10. 11048
  Dostępne
  Dużo i
  0,75 zł
 11. 11049
  Dostępne
  Dużo i
  6,16 zł

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Oprawy żarówek – tymczasowe oświetlenie wnętrz

W czasie wykańczania lub remontowania mieszkania potrzebne są odpowiednie warunki oświetleniowe, aby wszelkie prace wykonać z należytą precyzją. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji, zaopatrz się w prezentowane w tym dziale oprawy żarówek – dzięki nim stworzysz tymczasowe oświetlenie, które posłuży Ci w czasie prac remontowo-budowlanych.

Kiedy przydają się oprawy żarówek?

Oprawy żarówek świetnie sprawdzają się w czasie prac wykończeniowych – dzięki nim nie musisz mocować lampy, która będzie ostatecznie stanowiła element wystroju Twoich wnętrz. Dzięki temu nie jest ona narażona na zabrudzenia lub zniszczenie czy też pochlapanie betonową lub gipsową zaprawą. Zamiast tego możesz zamocować oprawę żarówki – składa się z ceramicznego lub wykonanego z metalu gwintu oraz kołnierza ochronnego i kabla. Przewód często nie jest zakończony żadną wtyczką, aby można było bez trudu podłączyć oprawę żarówki bezpośrednio do kostki przyłączeniowej. Dla większego bezpieczeństwa oprawa jest także wykończona tworzywem sztucznym – nieprzewodzącym prądu oraz odpornym na szkodliwe działanie wilgoci.

Oprawy żarówek w sklepie StukPuk

W asortymencie internetowego sklepu budowlanego StukPuk znajdziesz oprawy żarówek o różnych gwintach, dzięki czemu możesz do nich dobrać dowolne modele żarówek. Dostępne są oprawy z obudowami plastikowymi lub ceramicznymi. Znajdziesz tu zarówno białe, jak i czarne warianty tego produktu. Oprawy żarówek mocowane są za pomocą przykręcania poprzez otwory, dlatego można łatwo znaleźć dla nich stałe miejsce w wybranych pomieszczeniach.

Jak jeszcze wykorzystać oprawę żarówki?

Oprawę żarówki z powodzeniem możesz zastosować także podczas samodzielnego konstruowania lamp do mieszkania. Wystarczy dołączyć do kabla wtyczkę, aby można było podłączać ją do prądu poprzez gniazdka. Zaopatrz się w efektowny abażur lub klosz oraz podstawę lampy – podłogową lub stołową – lub stwórz zindywidualizowany projekt lampy wiszącej. Oprawy żarówek możesz też wykorzystać do stworzenia stałego oświetlenia w warsztacie lub garażu, a także we wszelkich miejscach użytkowanych tymczasowo.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów oświetleniowych, dzięki czemu stworzysz w swoim mieszkaniu dokładnie takie warunki świetlne, jakich potrzebujesz. Sprawdź zarówno stałe, jak i tymczasowe rozwiązania i dopasuj je do swoich oczekiwań i wymagań mieszkalnych. Zamówienie złóż poprzez stronę internetową StukPuk.pl, a dostarczymy paczkę pod drzwi Twojego domu. Zapraszamy!