30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zapytaj:
kontakt@stukpuk.pl lub chat poniżej

Oprawy przemysłowe

Oprawy przemysłowe EL-IT oraz Luxiona wykonane są z odlewu aluminiowego, co zapewnia im dużą wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Oprawy SBP i SUN posiadają aluminiowe odbłyśniki wysokiej czystości oraz przesłony z hartowanego szkła o grubości 5 milimetrów. Oprawy te przeznaczone są do pracy z żarówkami dużej mocy w halach produkcyjnych i przemyśle.

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

 1. 10961
  Brak i
  2 377,28 zł
 2. 10962
  Brak i
  2 512,54 zł
 3. 10964
  Dostępne
  615,87 zł
 4. 10965
  Brak i
  436,87 zł
 5. 10966
  Brak i
  460,96 zł
 6. 10968
  Brak i
  478,68 zł
 7. 17534
  Brak i
  52,43 zł
 8. 17537
  Dostępne
  Dużo i
  41,00 zł
 9. 17538
  Dostępne
  Dużo i
  53,38 zł
 10. 17539
  Dostępne
  Dużo i
  113,44 zł
 11. 17540
  Dostępne
  Dużo i
  157,29 zł
 12. 17541
  Brak i
  50,61 zł

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Oprawy przemysłowe do hal produkcyjnych, magazynów i warsztatów

Zastosowanie opraw przemysłowych z żarówkami o wysokiej mocy to sposób na doskonałe oświetlenie przestrzeni przemysłowych i nie tylko. Są trwałe oraz odporne na wiele czynników, m.in. uszkodzenia mechaniczne. Sprawdź, w jakich występują modelach i wybierz te, które Cię zainteresują.

Jak wybrać oprawy przemysłowe?

Oprawy przemysłowe to urządzenia oświetlające najczęściej przestrzenie przemysłowe i handlowe. Sprawdzają się w magazynach i warsztatach, garażach i halach produkcyjnych, parkingach podziemnych. Są często spotykanym oświetleniem pomieszczeń handlowych, pojawiają się również w laboratoriach. Ponieważ dają mocne światło, pasują wszędzie tam, gdzie kluczowe jest dokładne oświetlenie znajdujących się wewnątrz przedmiotów, np. towarów w magazynie.

Cechy opraw przemysłowych

Dostępne w naszej ofercie oprawy przemysłowe odznaczają się trwałością. Zostały wykonane z odlewu aluminiowego, dzięki czemu są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz odporne na warunki pogodowe – w razie potrzeby wykorzystasz je także na zewnątrz. Wybrane modele mają aluminiowe odbłyśniki, które zwiększają snop oświetlenia emitowanego przez żarówkę. Mają również przesłony z hartowanego szkła, co zapewnia im dodatkową trwałość. Oprawy przemysłowe współpracują z żarówkami o wysokiej mocy.

Modele opraw przemysłowych i ich cechy

W naszej ofercie znajdziesz trwałe oprawy przemysłowe znanych marek, takich jak Sun, Elettronica Italiana, SPB, Luxiona oraz Topex. Występują w zróżnicowanych rozmiarach i kształtach, są także połączone z żarówkami różnego typu i o odmiennej mocy. Oprawa przemysłowa LED charakteryzuje się długą żywotnością – nawet do 60000 h. Jest niewielka i pokryta szczelną obudową IP65, co oznacza, że ma zapewnioną ochronę przed wnikaniem kurzu oraz przed bezpośrednim strumieniem wody. Łączy się z diodami LED Philips Luxeon. Hermetyczny reflektor typu HALLE ma dwa wygodne zaczepy ze wzmocnionego materiału termoplastycznego, które ułatwiają jego otwieranie. W komplecie znajduje się także źródło światła – lampa metalohalogenkowa. Oprawa przemysłowa typu LAMA QUICK ma statecznik magnetyczny KVG, który ogranicza natężenie prądu płynącego przez lampę i przedłuża jej żywotność. Tu także rodzajem źródła światła jest lampa metalohalogenkowa. Oprawa przemysłowa zwieszana typu ATENA ma przesłonę z hartowanego szkła, co znacząco poprawia jej trwałość.

Dodatkowe atrybuty opraw przemysłowych

W wybrane oprawy przemysłowe wbudowano sensor ruchu, inne zostały wyposażone w statyw teleskopowy, dzięki czemu wysokość urządzenia dostosujesz do swoich potrzeb. Występuje w nich pojedyncze bądź podwójne źródło światła. W poszczególnych modelach wygodę użytkowania zapewnia niewielki stelaż, dzięki któremu oprawa przemysłowa jest przenośna. Zadecyduj, które cechy uważasz za najważniejsze, a następnie wybierz taką oprawę, która doskonale spełni powierzone jej zadanie.