30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka

Akcesoria do węży i taśm LED

Akcesoria do węży i taśm LED KANLUX to przede wszystkim różnego rodzaju łączniki, mocowania i zaślepki, czyli osprzęt pozwalający na zbudowanie i zamocowanie układu świetlnego. W skład akcesoriów wchodzą także klosze maskujące taśmy, profile aluminiowe do ich mocowania oraz przewody zasilające pozwalające na podłączenie taśm LED do sieci.

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

 1. 12706
  Dostępne
  Dużo i
  172,05 zł
 2. 12708
  Dostępne
  Dużo i
  179,09 zł
 3. 12709
  Brak i
  3,97 zł
 4. 12710
  Brak i
  3,23 zł
 5. 12716
  Dostępne
  Dużo i
  5,34 zł
 6. 12715
  Dostępne
  Dużo i
  17,00 zł
 7. 12711
  Dostępne
  Dużo i
  1,73 zł
 8. 12713
  Dostępne
  Dużo i
  3,10 zł

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Praktyczne akcesoria do węży i taśm LED

Zabezpiecz swoją taśmę LED przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi z łatwymi w montażu profilami aluminiowymi do osadzania oświetlenia ledowego. W sklepie internetowym StukPuk znajdziesz niezbędne akcesoria do taśm i węży LED, które ułatwią budowę eleganckich instalacji oświetleniowych, w tym różnego rodzaju łączniki, mocowania, przewody przyłączeniowe, zaślepki i klosze do modułów. Z ich pomocą z łatwością zabudujesz diodowy układ świetlny, który wykorzystasz w meblarstwie czy wystroju wnętrz.

Profile do taśm LED

Zaletą taśmowego oświetlenia LED jest możliwość projektowania nastrojowych i bezpiecznych pomieszczeń oraz funkcjonalnych mebli. Wąska taśma LED z łatwością zmieści się w narożniku szafy, w garderobie czy pod szafką kuchenną, zapewniając dużą ilość światła. Można stosować ją również do podświetlania elementów sufitu podwieszanego, wyposażenia łazienkowego, kominka bądź schodów.

Taśma LED jest jednak wrażliwa na zrywanie, dlatego do jej montażu stosuje się profile LED wykonane z wytrzymałego i lekkiego aluminium. Stanowią one doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, ułatwiając montaż elementów oświetleniowych i zapewniając prawidłowe odprowadzanie ciepła. Zapobiegają również przed odklejeniem się taśmy w trakcie użytkowania, co gwarantuje długą i bezproblemową pracę układu.

Klosze do modułów LED

Profil aluminiowy LED może zostać przewiercony do płaskiej powierzchni oraz nadaje się do osadzania w wycięciach mebli czy fugach łazienkowych. Daje to szerokie możliwości aranżacji przestrzeni, których estetykę zwiększa dodatkowo przezroczysta lub mleczna osłona w postaci klosza do liniowych modułów LED. Stanowi on uzupełnienie profilu do LED, chroni przed dotykiem, kurzem i wilgocią oraz eliminuje nieprzyjemny dla oka efekt światła punktowego.

Łączniki i przewody połączeniowe

Do oświetlenia zewnętrznego i reklamowego często wykorzystuje się diody LED zamknięte w odpornych na odkształcenia przezroczystych przewodach. Węże świetlne LED są odporne na działanie mrozu i wysokich temperatur oraz doskonale sprawdzają się w oświetleniu ścieżek ogrodowych, podjazdu, parkingu czy elewacji budynku.

Tworzenie zróżnicowanych systemów oświetleniowych przy pomocy węży LED wymaga zaopatrzenia się w łączniki i kable połączeniowe. Z ich pomocą podłączysz zasilanie do węża świetlnego oraz z łatwością przymocujesz kilka jego odcinków. W StukPuk znajdziesz różnorodne akcesoria do przewodów LED, w tym zaślepki do zamykania wolnych końców węży.