30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka

Kable telekomunikacyjne

Do kabli telekomunikacyjnych zaliczamy trzy typy: YTKSY, YTKSYekw i YnTKSYekw. Są to łącza instalacyjne, telekomunikacyjne (T) wykonane z żył miedzianych, jednodrutowych (Yn). Pokryte są powłoką izolacyjną z polwinitu (Y) i posiadają ekranowanie (ekw). Kable telekomunikacyjne TELEFONIKA przeznaczone są do łączenia urządzeń telefonicznych, telegraficznych, teletransmisyjnych i przetwarzania informacji. Dzięki i izolacji i ekranowaniu kabel te odporne są na zakłócenia i warunki atmosferyczne, co sprawia że mogą pracować poprawnie niezależnie od miejsca umieszczenia.

Ustaw kierunek malejący

14 produkt(ów)

 1. 8782
  Dostępne
  Dużo i
  3,98 zł
 2. 8783
  Dostępne
  Dużo i
  0,92 zł
 3. 8784
  Dostępne
  Dużo i
  2,30 zł
 4. 8785
  Dostępne
  Dużo i
  1,68 zł
 5. 8786
  Dostępne
  Dużo i
  1,21 zł
 6. 8787
  Dostępne
  Dużo i
  1,41 zł
 7. 8788
  Dostępne
  Dużo i
  2,98 zł
 8. 8789
  Dostępne
  Dużo i
  1,57 zł
 9. 8790
  Dostępne
  Dużo i
  6,16 zł
 10. 8791
  Brak i
  3,28 zł
 11. 8792
  Dostępne
  Dużo i
  5,10 zł
 12. 8793
  Dostępne
  Dużo i
  7,63 zł
 13. 8794
  Dostępne
  Dużo i
  23,14 zł
 14. 8795
  Dostępne
  Dużo i
  12,10 zł

Ustaw kierunek malejący

14 produkt(ów)

Kable telekomunikacyjne – funkcjonalna instalacja w Twoim domu

Podczas wykańczania mieszkania niezwykle istotne jest stworzenie sprawnej instalacji elektrycznej. W jej skład będzie wchodziła również instalacja telekomunikacyjna przystosowana do przetwarzania informacji. Aby ją wykonać, potrzebne Ci będą specjalistyczne kable telekomunikacyjne, które znajdziesz w naszym asortymencie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz potrzebne Ci przewody!

Zastosowanie kabli telekomunikacyjnych

Przeznaczeniem kabli telekomunikacyjnych jest budowa sieci telekomunikacyjnych na określonym obszarze. Stosowane są również do podłączania telefonów i domofonów, a także systemów alarmowych – w tym rozmaitych czujników i detektorów. Odpowiedzialne są za prawidłowe przetwarzanie informacji, dlatego powinny być odporne na wszelkie zakłócenia. W ofercie internetowego sklepu budowlanego StukPuk oferujemy kable telekomunikacyjne przeznaczone do budowy sieci telekomunikacyjnych miejscowych – oznacza to, że są one przystosowane do tworzenia połączeń pomiędzy stacjami abonenckimi a centralą i pomiędzy centralami, ale również znajdują zastosowanie w czasie zakładania instalacji telefonicznej w warsztatach lub zakładach przemysłowych.

Charakterystyka kabli telekomunikacyjnych

Dostępne w naszym asortymencie kable telekomunikacyjne posiadają doskonałe parametry wytrzymałościowe. Kable bębnowe z wiązkami parowymi wykonane są z izolacji polietylenu piankowego z cienką zewnętrzną warstwą z polietylenu jednolitego i o powłoce polietylenowej. Całość zabezpieczona jest zaporą przeciwwilgociową wypełnioną żelem, co czyni kable telekomunikacyjne całkowicie uodpornionymi na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Masz więc pewność, że nadają się one do zastosowania na zewnątrz – z powodzeniem można je układać w kanalizacji kablowej oraz bezpośrednio w ziemi, bez ryzyka uszkodzenia.

Ważnym elementem wszystkich kabli telekomunikacyjnych jest ekranowanie – skutecznie zabezpiecza przesyłane informacje przed zakłóceniami, dzięki czemu cała sieć może działać w prawidłowy sposób.

Kable telekomunikacyjne w sklepie StukPuk

W naszej ofercie znajdziesz kable telekomunikacyjne różnego typu. Zapoznaj się z ich parametrami, aby mieć pewność, że wybrałeś dokładnie taki przewód, jakiego potrzebujesz. Szeroka dostępność modeli oraz długości kabli telekomunikacyjnych pozwoli Ci dokonać dobrego zakupu. Zamów już teraz wybrane produkty na naszej stronie internetowej. Kable telekomunikacyjne dostarczymy prosto do Twojego domu. Sprawdź naszą ofertę!