Gongi przewodowe

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. 11257
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 45,07 zł

  Special Price 29,66 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Gongi przewodowe – idealne uzupełnienie drzwi zewnętrznych

Zainstalowany przy drzwiach zewnętrznych gong to niewielki element, który poinformuje nas o przybyciu gości. Planując zakup tego urządzenia, możesz wybierać spośród jego dwóch rodzajów: bezprzewodowych i przewodowych. Sporą ofertę produktów z tej drugiej kategorii znajdziesz w sklepie StukPuk!

Gong a dzwonek – podstawowa różnica

Z pewnością nieraz zastanawiałeś się nad tym, czym różni się gong od dzwonka do drzwi. Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie jest banalna. Gong jest prostą konstrukcją, która wydaje jeden, klasyczny dźwięk. Dzwonek to natomiast bardziej zaawansowane technologicznie urządzenie, które zazwyczaj posiada od kilku do kilkudziesięciu wbudowanych melodii, spośród których możesz wybierać. Najczęściej są to też bardziej rozbudowane moduły dźwiękowe – od skomplikowanych dźwięków elektronicznych po motywy z popularnej muzyki.

Gong przewodowy – czym się cechuje?

Najbardziej klasyczny podział gongów przyjmuje za kryterium sposób ich zasilania – wyróżniamy tutaj modele bezprzewodowe oraz przewodowe. Czym odznacza się to drugie rozwiązanie? Przede wszystkim jest zasilane prądem sieciowym. Konieczne jest więc poprowadzenie okablowania i podpięcie go do instalacji elektrycznej. Dlatego też warto sięgnąć po niego przede wszystkim wtedy, gdy pomieszczenie nie jest jeszcze wykończone – będziesz mógł z łatwością ukryć przewody w ścianie przed ich zatynkowaniem. Na korzyść gongów przewodowych przemawia jednak to, że są niezawodne. Nie trzeba martwić się tym, że nagle przestaną działać z powodu rozładowanych baterii. Nie można też nie wspomnieć o aspekcie finansowym – gongi przewodowe są zazwyczaj sporo tańsze niż ich bezprzewodowe odpowiedniki.

Gongi przewodowe w ofercie StukPuk

Asortyment marketu budowlanego StukPuk obejmuje szeroki wybór gongów przewodowych o zróżnicowanych parametrach technicznych. Znajdziesz tu zarówno modele klasyczne o najprostszej budowie, jak i bardziej zaawansowane, dające użytkownikowi więcej możliwości personalizacji. Spośród tych pierwszych świetnie sprawdzi się np. nasz gong przewodowy GNS-921 marki Zamel, który posiada prosty układ elektromechaniczny oraz minimalistyczny wygląd. Jeśli szukasz bardziej zaawansowanych technicznie produktów, z pewnością zainteresuje Cię nasz gong drzwiowy Duo Zamel. Urządzenie jest przeznaczone do jednoczesnego podpięcia do drzwi oraz do furtki – każde z tych miejsc będzie miało przypisany inny dźwięk tak, abyś mógł rozpoznać, gdzie czekają goście. Zobacz także inne gongi przewodowe znajdujące się na StukPuk.pl!

 

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random