30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka

Dzwonki przewodowe

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

 1. 11236
  Brak i
  67,46 zł
 2. 11237
  Dostępne
  Średnio i
  73,24 zł
 3. 11239
  Dostępne
  Średnio i
  73,29 zł
 4. 11240
  Brak i
  73,29 zł
 5. 11241
  Brak i
  79,07 zł
 6. 11242
  Brak i
  79,07 zł
 7. 11243
  Dostępne
  Dużo i
  31,78 zł
 8. 11244
  Dostępne
  Dużo i
  44,73 zł
 9. 11245
  Dostępne
  Dużo i
  27,89 zł
 10. 11246
  Dostępne
  Średnio i
  67,46 zł
 11. 11247
  Dostępne
  Dużo i
  53,77 zł

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Dzwonki przewodowe – funkcjonalne i wygodne

Dzięki dzwonkom przewodowym odwiedzający Cię goście będą mogli łatwo powiadomić Cię o swoim przybyciu. Ponieważ takie urządzenia wymagają podłączenia do instalacji elektrycznej, warto zaplanować miejsce ich instalacji przed budową domu bądź ogrodzenia.

Dzwonki przewodowe – co je charakteryzuje?

Poszukując idealnego dzwonka do domu, natkniesz się na dwa jego rodzaje: dzwonki przewodowe oraz bezprzewodowe. Podział ten został przeprowadzone ze względu na budowę konstrukcji, a dokładniej obecność kabla. Dzwonki przewodowe to modele starsze, tradycyjne. Do działania potrzebują zasilania prądem – w przypadku problemów z dostawą prądu nie będą działać, jednak na co dzień są wygodniejsze, bo nie musisz pamiętać o wymianie baterii.

Dzwonek przewodowy może mieć 230 V, 12 V, 8 V lub 6 V. Z uwagi na wygodę montuje się go tuż przy drzwiach wejściowych. Wybierz taką stylistykę – kolor, kształt i deseń – która będzie pasowała do Twojego przedpokoju bądź korytarza. W naszej ofercie znajdziesz dzwonki elektroniczne tradycyjne, eleganckie, nowoczesne i minimalistyczne. Zostały wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, więc odpowiednio użytkowane posłużą Ci na długo. Upewnij się, że wybrany przez Ciebie model jest szczelny oraz odporny na wilgoć i zmienne temperatury, jeśli ma zostać zamontowany na zewnątrz, np. na ogrodzeniu lub ścianie domu.

Dźwięk dzwonka do drzwi – istotna kwestia

Dzwonki przewodowe mogą osiągać różnorodne głośności, a także odznaczać się różnymi melodyjkami. Od poziomu głośności zależy to, jak dobrze i na jaką odległość będziesz słyszał sygnał dźwiękowy. Wybrane modele dzwonków do drzwi poza tradycyjnymi dźwiękami umożliwiają wgranie własnej muzyki – wybierz je, jeśli chcesz spersonalizować urządzenie i zaskoczyć gości. W naszej ofercie znajdziesz dzwonki do drzwi jedno- bądź kilkutonowe, a także pozwalające na wybór jednej z kilkunastu gotowych melodii. Przydatne mogą też okazać się opcje specjalne: wibracje bądź sygnały świetlne. Umożliwią korzystanie z dzwonka przy małym dziecku, gdy konieczne jest zachowanie ciszy, albo przez osoby starsze i cierpiące na problemy ze słuchem.

Dzwonki przewodowe do drzwi montowane na zewnątrz

Dzwonki przewodowe z tworzywa sztucznego przeznaczone do montowania na zewnątrz muszą być odporne na zmienne temperatury oraz niesprzyjające warunki pogodowe. Ich wodoszczelność określa się za pomocą stopnia ochrony przed wilgocią – IP. Ponadto taki dzwonek przewodowy do drzwi powinien być szczelny i mrozoodporny. Jeśli chcesz go zamontować w miejscu narażonym na częsty kontakt z wodą, rozważ umieszczenie nad nim niewielkiego daszku. Z uwagi na to, że w naszej ofercie znajdziesz zarówno kompletne dzwonki do drzwi, jak i modele bez ramki, będziesz mógł dostosować urządzenie do swojego gustu oraz wybrać takie, które stanie się elementem ozdobnym.