Dzwonki bezprzewodowe

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. -35% Dzwonek bezprzewodowy OPERA DC, bateryjny Orno OR-DB-YK-118
  25848
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 54,86 zł

  Special Price 35,80 zł

 2. -35% Dzwonek 230V CELIANE 067541
  26388
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 269,12 zł

  Special Price 175,52 zł

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Dzwonki bezprzewodowe – nowoczesne urządzenie elektroniczne do domu

Dzwonek bezprzewodowy to idealne urządzenie do domu i firmy. Może działać na dużych odległościach oraz jest odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Sprawdź dostępne modele i wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom.

Czym wyróżniają się dzwonki bezprzewodowe?

Najpopularniejsza klasyfikacja dzwonków do drzwi przebiega w oparciu o występowanie okablowania koniecznego do sprawnego działania dzwonka. Od dzwonków przewodowych znacznie atrakcyjniejsze pod tym względem są dzwonki bezprzewodowe, które działają na baterie bądź akumulator. Dają one o wiele więcej możliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o wybranie miejsca do ich zainstalowania. Montaż nie sprawia trudności – wystarczy powiesić dzwonek na haczyku lub przykleić taśmą klejącą. Z kolei po usunięciu dzwonka bezprzewodowego ze ściany czy płotu na podłożu nie pozostają zabrudzenia ani uszkodzenia.

Dzwonek bezprzewodowy jako idealne rozwiązanie do domu jednorodzinnego

Dostępne w naszej ofercie dzwonki bezprzewodowe świetnie pełnią swoją funkcję nie tylko przy mieszkaniu, ale również na otwartej przestrzeni: przy domku jednorodzinnym bądź firmie. Ważne jest jednak, byś na terenie otwartym wybrał model o wysokim zasięgu – najlepsze urządzenia oferują zakres nawet 100 m i więcej, podczas gdy tradycyjny dzwonek działa na odległość 15-20 metrów. Jeśli ma być używany na świeżym powietrzu, bez zadaszenia lub z nieznaczną osłoną, kluczowa jest jego odporność na uszkodzenia mechaniczne, zmienne temperatury oraz wilgoć. Dzwonek bezprzewodowy musi być szczelny, wodoodporny (sprawdzisz to dzięki informacji o klasie IP) oraz mieć odpowiednio wysokie napięcie. Dzwonek 230 V możesz zastosować wewnątrz budynków, z kolei dzwonek 12 V, dzwonek 8 V i dzwonek 6 V na zewnątrz. Przejrzyj naszą ofertę i znajdź taki, który zapewni bezpieczeństwo korzystającym z niego osobom w każdych warunkach.

Dodatkowe korzyści stosowania dzwonków bezprzewodowych

Dzwonki elektroniczne bezprzewodowe idealnie sprawdzą się w mieszkaniach osób starszych, niesłyszących lub mających problemy ze słuchem. Tradycyjny dzwonek można zastąpić w nich sygnałem świetlnym, a nawet wibracjami. Dodatkowo melodia dzwonka bezprzewodowego może być modna i dostosowana do Twoich potrzeb. Dźwięk wybierzesz z bogatej gamy wbudowanych propozycji, w droższych urządzeniach będziesz natomiast mógł wgrać własne pliki dźwiękowe. Modele dostępne w naszej ofercie możesz wyregulować pod względem głośności. Jeśli lubisz spędzać czas poza domem, wybierz dzwonek z pilotem – nie tylko da Ci znać, gdy ktoś zadzwoni, ale również pozwoli na zdalne otwarcie bramy. Nie zapomnij o wizualnej stronie dzwonka bezprzewodowego. Przejrzyj nasza ofertę i znajdź taki, który będzie eleganckim uzupełnieniem stylistyki ogrodzenia czy fasady Twojego domu.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości