30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zapytaj:
kontakt@stukpuk.pl lub chat poniżej

Zasilacze sieciowe

Zasilacze sieciowe dzielimy na takie, które na wyjściu dają prąd stały DC oraz te dające prąd zmienny AC takie marki jak 3M, EMOS maja w swojej ofercie szeroką gamę zasilaczy dedykowanych do różnych urządzeń takich jak laptopy, zestawy kina domowego, projektory itp. Niektóre formy takie jak GEMBIRD oraz HAMA produkują oprócz zasilaczy dedykowanych także zasilacze uniwersalne posiadające możliwość zmiany napięcia oraz typu wtyczki w celu dostosowania do różnego typu urządzeń.

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

 1. 13853
  Dostępne
  Mało i
  143,02 zł
 2. 13858
  Brak i
  65,13 zł
 3. 13865
  Brak i
  59,83 zł
 4. 13866
  Brak i
  52,93 zł
 5. 13867
  Brak i
  75,14 zł
 6. -8% Verto Zasilacz dla systemu VES 700mA K75658-0
  44697
  Dostępne

  Normalna cena: 47,66 zł

  Special Price 43,99 zł

 7. -8% Verto Zasilacz dla systemu VES 400mA K74734-0
  44696
  Dostępne

  Normalna cena: 38,13 zł

  Special Price 35,19 zł

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Zasilacze do Twoich sprzętów elektronicznych

Zamiast kilku różnych ładowarek możesz postawić na zasilacz uniwersalny, który będzie pasował do wielu urządzeń. Specjalny model przyda Ci się również w samochodzie. Jakich zasilaczy sieciowych potrzebujesz? Znajdziesz je na StukPuk.pl!

Jakich zasilaczy sieciowych potrzebujesz?

Zasilacze sieciowe będą Ci głównie potrzebne do dostarczania prądu pod odpowiednim napięciem do sprzętów komputerowych – np. laptopa i smartfona. Ich obecność w domu czy biurze jest nieunikniona, niekiedy zaś będzie konieczność posiadania kilku rodzajów ładowarek. Powszechnymi zasilaczami sieciowymi są modele do laptopów wyposażone w konkretny rodzaj końcówki zasilającej. Będziesz jednak korzystał z pewnością jeszcze z ładowarki do telefonu lub tabletu czy też aparatu fotograficznego lub projektora. Zasilacze sieciowe gwarantują właściwe działanie sprzętów elektronicznych, dostosowując napięcie z sieci energetycznej do ich wymagań. Muszą być więc odpowiednio dopasowane do urządzenia. Sięgnij po ładowarkę samochodową, aby nigdy nie stracić łączności z GPS-em.

Uniwersalny zasilacz sieciowy

Możesz uniknąć posiadania zbyt wielu rodzajów zasilaczy i ładowarek, jeśli zaopatrzysz się w model uniwersalny. Posiada on szereg końcówek zasilających oraz szeroki zakres napięcia zmiennego, które przetworzą zgodnie z wymaganiami sprzętu. Takie uniwersalne zasilacze sieciowe znajdziesz w internetowym sklepie budowlanym StukPuk. Są one w stanie przetworzyć napięcie zmienne 100 lub 240 V na prąd stały o napięciu od 3 do 12 V. Takie zasilacze sieciowe marki Emos znajdziesz w kilu różnych wersjach. Wybierz model, który posiada tyle końcówek zasilających, ile potrzebujesz – masz do wyboru 6 lub 9. Takie uniwersalne ładowarki znajdą zastosowanie w biurach i hotelach, gdzie przydadzą się posiadaczom różnych telefonów komórkowych. Również w domu uniwersalny zasilacz sieciowy może zastąpić kilka zasilaczy i sprawdzić się również w razie wizyty gości.

Zasilacz do samochodu

W bogatej ofercie sklepów StukPuk możesz też znaleźć specjalne zasilacze sieciowe, które wykorzystasz do swoich urządzeń w czasie podróży samochodem. Dostępna jest przetwornica samochodowa marki Emos, która umożliwi Ci uruchomienie i działanie sprzętów wymagających napięcia 230 V. Przyda się choćby na wakacjach czy w czasie innej, długiej podróży – np. służbowej. Aby mieć możliwość ciągłego korzystania z komputera w aucie sięgnij po zasilacz do laptopa marki Gembird, który posiada większość standardowych końcówek zasilających. Taka uniwersalna ładowarka z pewnością przydaje się w samochodach wykorzystywanych do przewozu przedsiębiorców. Czy wybrałeś już swój zasilacz sieciowy?