30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka

Ładowarki do baterii

Ładowarki sieciowe takich marek jak BRENNENSTUHL, DeWALT, czy EMOS to urządzenia pozwalające naładować akumulator urządzenia przenośnego np. telefonu, maszynki do golenia, nawigacji GPS. Niektóre ładowarki takie jak HAMA, LOVATO i MILWAUKEE pozwalają na ładowanie baterii w standardowych wymiarach. Część ładowarek pozwala na podłączenie do nich kabli USB i MicroUSB w celu ładowania telefonów i tabletów. Ładowarki także posiadają możliwość podłączenia do gniazda samochodowego, by ładować urządzenia w podróży.

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

 1. 13837
  Brak i
  1 236,19 zł
 2. 13839
  Dostępne
  42,71 zł
 3. 13840
  Dostępne
  38,06 zł
 4. 13842
  Dostępne
  80,21 zł
 5. 13846
  Dostępne
  39,26 zł
 6. 13847
  Dostępne
  27,05 zł
 7. 13848
  Dostępne
  59,05 zł
 8. 13851
  Dostępne
  68,83 zł
 9. 21794
  Dostępne
  573,52 zł

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Ładowarki do baterii o szeregu zastosowań

Codziennie korzystasz z urządzeń elektronicznych. Jeśli są zasilane energią z sieci, do ich naładowania potrzebujesz ładowarki. Naładować możesz także baterie tradycyjnego typu, co pomoże zaoszczędzić Ci pieniądze. Sprawdź, jakie ładowarki sieciowe i do klasycznych baterii możesz dostać.

Ładowarki do baterii – zastosowanie i rodzaje

Ładowarki do baterii można podzielić na różne rodzaje. Ładowarki sieciowe ładują akumulatory w różnorodnych urządzeniach przenośnych, takich jak telefon, tablet, nawigacja GPS, maszynka do golenia, szczoteczka do zębów. Inne ładowarki do baterii służą do uzupełniania baterii o standardowych wymiarach, np. paluszków. Wybrane modele ładowarek umożliwiają podłączanie ich do gniazda samochodowego, co jest przydatne podczas dalekich podróży lub w pracy związanej z długim przebywaniem w aucie. Do największych zalet ładowarek sieciowych należy to, że dzięki nim skorzystasz z urządzenia, które było bliskie wyładowania. Z kolei ładowarki do baterii tradycyjnych spełniają funkcje ekonomiczną i ekologiczną – wpływają na zmniejszenie zużycia baterii jednorazowych, których na co dzień używa się w urządzeniach takich jak myszka do komputera, klawiatura, pilot do telewizora czy sprzęt kuchenny.

Ładowarki samochodowe - modele

Wśród różnych rodzajów ładowarek do baterii godne uwagi są ładowarki samochodowe. Dzięki nim skorzystasz ze sprzętu elektronicznego w podróży, nawet jeśli będzie na granicy rozładowania. W naszej ofercie znajdziesz np. ładowarkę samochodową do iPhona, z której korzystanie jest proste. Wystarczy, że podłączysz ją do gniazda zapalniczki samochodowej, a drugą końcówkę umieścisz w telefonie. Ta ładowarka sieciowa jest elegancka i niewielka – bez trudu zmieści się w schowku samochodowym. Podobnie działa ładowarka samochodowa do iPada. Z kolei ładowarka samochodowa do iPhona i iPoda to model rozbudowany, z osobnym kablem USB do synchronizacji lub ładowania. Ponadto ładowarka sieciowa wyposażona jest w diodę sygnalizacyjną LED, dzięki czemu szybko się dowiesz, że urządzenie zostało naładowane.

Ładowarki podróżne na wakacje i urlop

Jeśli nie podróżujesz autem lub zależy Ci na ładowaniu urządzeń elektronicznych w hotelu, możesz wybrać uniwersalną ładowarkę podróżniczą sieciową, którą naładujesz dowolne urządzenie zasilane portem USB. Znajdziesz ją w modelach z pojedynczym lub podwójnym gniazdem i ruchomą wtyczką. Jeśli zależy Ci na ładowaniu urządzeń na większą odległość, rozważ zakup uniwersalnej ładowarki sieciowej z rolką. Ona również pasuje do sprzętów zasilanych poprzez port USB. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz ładowarkę do baterii, która odpowie na Twoje potrzeby. Obejrzyj ładowarki sieciowe, modele podróżne oraz samochodowe. Sprawdź też ładowarkę akumulatorów ołowiowych – naładujesz nią akumulatory ołowiowe wszelkiego typu.