30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zapytaj:
kontakt@stukpuk.pl lub chat poniżej

Baterie akumulatorowe

Baterie akumulatorowe PHILIPS LIGHTING i SONY to ogniwa niklowo-kadmowe lub niklowo-metalowo-wodorkowe o standardowych wymiarach: AAA, AA, R14, R20 i 9V. Baterie te mogą być stosowane w zabawkach, urządzeniach i wszędzie tam, gdzie zużywają baterie wymagają częstej wymiany, a dzięki akumulatorom można oszczędzić pieniądze i środowisko. Akumulatorki AWEX i HYBRYD FV to pakiety akumulatorowe do zasilania np. oświetlenia awaryjnego i urządzeń specjalistycznych.

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

 1. 13784
  Brak i
  113,23 zł
 2. 13787
  Dostępne
  Dużo i
  77,43 zł
 3. 13788
  Brak i
  78,33 zł
 4. 13792
  Dostępne
  Mało i
  70,64 zł
 5. 13794
  Dostępne
  Średnio i
  80,09 zł
 6. 13795
  Brak i
  139,00 zł
 7. 13796
  Brak i
  70,27 zł
 8. 13797
  Brak i
  30,10 zł

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Akcesoria do kos i podkaszarek, które zwiększą ich funkcjonalność

Zastosowanie kosy czy podkaszarki stanowi świetny sposób na przycięcie trawy w miejscach, do których nie sposób dotrzeć standardową kosiarką. Do ich prawidłowego działania konieczne jest jednak użycie specjalnych akcesoriów, takich jak np. nasze żyłki tnące. Zobacz ich bogaty wybór na StukPuk.pl!

Co uwzględnić, wybierając nową żyłkę do podkaszarki?

Do wykonywania wszystkich żyłek do kos i podkaszarek wykorzystywany jest wytrzymały nylon – trwałe tworzywo odporne na zerwanie. Nie jest to więc kryterium, którym mógłbyś się kierować podczas wybierania właściwego akcesorium. Zamiast tego powinieneś zwrócić uwagę na średnicę linki do wykaszarki – parametr ten powinien zawsze pasować do specyfikacji Twojego urządzenia. Jeśli wybierzesz zbyt grubą żyłkę, będzie się trudno wysuwać i stawiać większy opór powietrzu – w efekcie obniży to jej prędkość obrotową. Zbyt cienka linka natomiast po prostu ulegnie przerwaniu na skutek silnych wibracji powstających podczas cięcia.

Jakie przekroje linek do kosy można wyróżnić?

Standardowa klasyfikacja żyłek do podkaszarek przyjmuje za kryterium podziału ich przekrój. Biorąc go pod uwagę, można wyróżnić linki okrągłe, kwadratowe i w kształcie gwiazdy, zwane również wielokątnymi. Kształt linki wpływa na to, z jaką siłą przecinana jest trawa, jak również na szybkość jej zużywania się. Żyłki okrągłe najwolniej tracą na funkcjonalności, jednak są najmniej skuteczne podczas koszenia – praca z nimi zajmie Ci stosunkowo sporo czasu. Najszybciej zużywają się linki o przekroju gwiaździstym. Akcesoria te najlepiej sprawdzą się jednak w przypadku splątanej trawy i chwastów z twardymi łodygami.

Żyłki do wykasza rek ręcznych – oferta StukPuk

Szukasz żyłki, która będzie pasować do Twojej wykaszarki czy kosy? Asortyment internetowego sklepu budowlanego StukPuk jest miejscem, w którym znajdziesz wiele odpowiednich propozycji. Nasza oferta obejmuje cały szereg ostrzy tnących marki Cellfast i to najróżniejszych rodzajów. Proponujemy Ci żyłki tnące o przekroju okrągłym, kwadratowym i gwieździstym dostępne w szerokiej palecie wariantów rozmiarowych. Bez trudu wybierzesz spośród nich akcesorium, którego długość i średnica idealnie sprawdzą się w przypadku Twojej podkaszarki. Koniecznie sprawdź również pozostały asortyment internetowego sklepu StukPuk. Znajdziesz w nim także mnóstwo innych produktów, których zastosowanie sprawi, że Twoje wykaszarki i kosy będą sprawnie i wydajnie działać przez długi czas!